| kmy_2194 a întrebat:

Bunahappy as vrea si eu sa ma ajutati cu niste sfaturi ceva daca se poatebig grin eu sunt virgina si vreau sa-mi incep viata sexuala cu pr meu(el nu mai este) el spune sa mergem la un hotel ceva ca sa nu ne deranjeze nimeni in caz ca vn ai mei sau ai lui acasa;laughing...credeti cai o idee buna la hotel?thinking deci va rog ceva sfaturi pentru prima >data?:"

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Vrei sa spui ca "pentru prima data", vei merge intr-un loc strain, oricat de elegant ar fi? Nu te-as sfatui.In camera ta prietenoasa,in care toate lucrurile iti sunt familiare si nu te inhiba nimic ar fi mult mai recomandat.O sa ai emotii de la ce urmeaza sa se intample,de ce supralicitezi si cu un cadru nou,in care inca nu te-ai integrat? Pur si simplu, asigura-te ca lipsesc parintii, ca vor lipsi si cred ca va fi mai bine.Parerea mea.Tu decizi.

| monyk a răspuns:

Buna,mai,nu stiu daca e asa importanta locatia,ci mai important e sa fiti pregatiti,informati,sa va simtiti bine.Mi se pare destul de ok la un hotel,asa sunteti mai relaxati si nu va deranjeaza nimeni...
Ideea cu hotelul e ok,dar sa fi tu pregatita,sa fi sigura de acest pas,sa ai grija, de fapt sa aveti grija cu protectia si in rest ce pot sa zic, sa te lasi purtata de val si sper sa ai parte de o experienta minunata si sa te simti bine!

| mgtow a răspuns:

Daca aveti bani sa platiti camera e bine dar daca sunteti minori nu va lasa sa inchiriati deloc doar la persoane majore.

| SperanteSpulberate a răspuns:

Poi, daca tot nu puteti acasa, atunci faceti o excursie cu cortul, la parintii ii ziceti ca mai merg si prietene ale tale, dar doar voi 2 o sa fiti...:]

| Infernia a răspuns:

Daca sunteti de mult timp impreuna si ai incredere deplina in el poti merge la hotel happy

| praluca a răspuns:

Nu este rea ideea din punctul de vedere al intimitatii deoarece nimeni nu va va deranja. Daca alegi sa fie acasa exista oricand riscul sa vina cineva si nu ai vrea ca prima data sa fii numai cu gandul la asta.

| LolLzz a răspuns:

Hmmm...cred ca e in regula si acasa puteti daca stiti cu vine nimeni acasa

| Knight_2136 a răspuns:

Da este foarte bine. Nu o sa aveti griji ca va deranjeze cineva. Eu va urez distractie placuta.

| DiukOAlta a răspuns:

Mai gandeste-te daca vrei sa te daruiesti lui trup si suflet...

| wimpyannya a răspuns:

Cred ca prima oara ar trebui sa fie ceva romantic, intr-un loc cunoscut. Nu intr-un hotel unde probabil te vei simti putin stransa pentru ca nu cunosti locul. Cred ca ar trebui sa gasiti o solutie, nu stiu cand pleaca ai lui sau ai tai, ceva de genul. Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cum gandesti, daca-ti mai incepi si viata sexuala... Sa vezi atunci cum creste rata avorturilor sau a copiiilor tembeli.

| kmy_2194 explică:

Deci nu se poate la hotel daca suntem minori?:-s in 6 mai fac 16 ani si at se va fi intampla cel mai probabilblushingdeci saptamana ce vine...el are tot 16.nu stiam nici unu ca nu se poate inchiria la hotel...pff ceva idei atunci?:-s

| Trixx_6414 a răspuns:

Hmmthinking ce sa zic...mdea e o idee buna si la hotel dar trebuie sa va gandititi ca camera de la hotel trebuie platita.ce sa zic e o idee destul de buna.succes