| diaalove a întrebat:

Am cunoscut un baiat acum jumatate de an si am tot vorbit foarte mult pe mess depre toate subiectele posibile. El este cu ani mai mare decat mine ( eu am 15). El a avut doar o singura prietena si a stat cu ea de doua ori. Eu m-am atasat de el de la cat de mult am vorbit. La inceputul verii ne intelegeam foarte bine. Acum vreo 3 sapatamani m-a chemat afara si atunci el a inceput sa ma sarute. Dupa aceasta intalnire am mai ieist de doua ori in care nu ne-am putut opri din sarutat si in care imi spunea ca tine la mine. Dupa acele intalniri vreo saptamana nu m-a cautat. Apoi am aflat ca s-a reimpacat cu fosta lui prietena. Am vorbit cu el si sia cerut scuze si i-a spus ca ii pare foarte rau si ca tine la amandoua. Acum nu mai vorbim deloc. Tot timpul ii vad pe ei impreuna, mai nou vad multe poze pe facebook cu el si cand il vad pe mess imi vine greu sa ma abtin sa nu intru pe el. Nu stiu ce sa mai fac sa uit de el. Tin la el mult si este special pentru mine. Eu cred ca s-a impacat cu ea pentru ca din moment ce au mai stat impreuna tine mult la ea si ca atunci cand se vor desparti o sa vina la mine din nou.

Tin sa mentionez ca fetei respective nu-i place sa o atinga baietii pe fund si nici sa se mozoleasca. Eu am fost cea care l-a invatat sa sarute si l-am excitat.

Oare doar m-a folosit? Va rog ajutati-ma cu niste raspunsuri.

5 răspunsuri:
| AndyLavy a răspuns:

Nu ai de ce sa te simti folosita. oricarui baiat ii place lucruri de genu. ce a fost a fost, s-a terminat si gata.Si daca vrodata se mai intoarce la tine nu accepta. pentru ca e clar ca nu te iubeste si iubeste pe alta. nu te amagi singura. Ai toata viata inainte, si vei mai avea parte de astfel de persoane, daca nu mai rele, invata din greselile tale, si fii mult mai atenta data viitoare cand vei avea o relatie. iti doresc succes!

| pretty34 a răspuns:

E posibil sa-i fi placut si de tine, nu este exclus, dar cat timp s-a impacat cu fosta(si asta in repetate randuri). nu sunt prea mari sanse sa se mai intoarca la tine. Dar e posibil ca ea sa se fi bagat pe el cand a Auzit probabil despre voi.

| diaalove explică (pentru pretty34):

Ea nu stie nimic fiindca el nu i-a spus nimic, nu a spus nimanui. doar 2-3 persoane stiu

| pretty34 a răspuns (pentru diaalove):

Asta cam inseamna (iti spun cu parere de rau), cam a profitat de tine. sau poate el avea nevoie de o prietena ca sa-si uite trecutul, dar daca iar a revenei asupra lui... Nu e nevoie sa te stresezi prea tare, mai ales daca ai spus ca e mult mai mare ca tine( aici conteaza si ce varsta ai tu). Baieti sunt destui; e nevoie sa-l gasesti pe cel care stie sa te aprecieze, nu dupa cine nu merita.

| Anemarrie124 a răspuns:

Pai fata aceea reactioneaza bine.ai dreptate poate pentru ca a mai fost cu ea tine la ea.Dar stai linistita se va intoarece latine.Dar eu nu cred ca merita a2a sansa adica e alegerea ta :* Nu ar trebui sa-l lasi sa se atinga de tine pentru ca te va considera altceva.Cauta`ti pe altul si fi in ciuda.Succes>; d