| asdfghjkl666 a întrebat:

Recent am cunoscut un tip foarte dragut, dar care are prietena, se comporta foarte dragut cu mine, am iesit, mi-a platit el etc si in aceeasi seara, am dat un mini-party acasa si a venit si el, ne-am sarutat, s-a despartit de iubita lui, iar a2a zi mi-a zis ca nu poate sa-i faca asta(tipa are si niste probleme in familie) si ca nu vrea sa mai faca vreo greseala, urmatoarea seara am mers la un party unde eram toti 3, eu m-am sarutat cu altcineva in fata lui, deoarece el se impacase cu aia, ne-am certat, a2a zi i-am zis ca initial eu voiam sa-mi bat joc de el, fara sa pun sentimente (prietenul meu cel mai bun ma rugase), am vorbit si am zis sa ramanem prieteni, ma simteam foarte prost si i-am zis tot ce simt pentru el, el inca insista cu tipul ala de la party si am continuat sa vorbim in fiecare zi si se comporta foarte dragut cu mine.Ieri ne-am vazut iar si am mers la el acasa, am stat impreuna si la un moment dat a venit pur si simplu si m-a sarutat, nu stiu ce e cu el si ce vrea cu mine sau prietena lui.Mie mi-a zis ca nu prea ii mai pasa de ea, dar nici nu poate sa-i faca asta, nu stiu ce sa cred si ce nu. Putin ajutor?

2 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

Daca ei i face asta si tie iti va face acelasi lucru.Crede-ma ca mereu o sa existe o alta in viata lui de care o sa-i placa mai mult si mai mult si si mai mult.Si tu o sa fi apoi in locul ei(prietenei actuale).
Tie o sa -ti convina?
Eu zic sa-l lasi in pace daca are prietena, pune-te in locul ei.

Răspuns utilizator avertizat