| Laariss a întrebat:

as vrea si eu un raspuns la urmatoarea intrebare, cel mai rapid si bun raspuns va primi funda!
Te-ai simțit în viața ta, constrâns/ă de faptul că trebuie să dovedești că iubești?‎

Răspuns Câştigător
| Pinocchio a răspuns:

Nu, cand iubesc nu mi-e teama sau rusine sa si dovedesc, dimpotriva.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Un/o iubit/a adevarat/a demonstreaza prin tot ceea ce face intregul atasament fata de fiinta careia ii inchina pe langa iubire chiar si viata sa.

| neutrino a răspuns:

Nu, si ceea ce spui tu este destul de absurd. Spune-i celui ce iti cere asa ceva sa-si puna pofta-n cui.

| AirănMeidăn a răspuns:

foarte

Răspuns utilizator avertizat
| BlitzLikeXd a răspuns:

Depinde cu persoana cu care ne place sa ne iubimwinking pentru viata noastra