| loveata a întrebat:

As vrea si eu un raspuns usor si rapid la urmatoarea intrebare daca nu te iubesti nimeni si prieteni tai se intorc in potriva mea ce ar trebui sa fac

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa am patit eu exact ca tine dintr-o data nimeni nu mi-a mai acordat atentie si nu iubesc deloc, cel mai bine e sa te ocupi de treburi mai importante in viata deoarece in epoca actuala nu mai exista prieteni doar lume nenorocita care sta langa tine pentru bani si/sau a-si baga nasul in viata ta de invidie. Singura poti face o multime de lucruri eu imi ocup timpul in casa, cumparaturi, plimbari, mai citesc reviste, etc.

| Elena1234456 a răspuns:

Nu sunt prieteni adevarati.Cauta alti prieteni.
PS:Nu te iubeste chiar nimeni? Nici familia?straight face

| Apy a răspuns:

Ar trebui sa fi indiferentª si nu uita ca parinti te iubesc, fa-ti noi prieteni arata-le ca nu iti pasa

| DennDee a răspuns:

Treci mai departe... happy

| ilovesluts a răspuns:

Sa te sinucizi e singura solutie.