| soare_1592 a întrebat:

Buna as vrea si eu un sfat m-am intalnit cu un baiat si ne-am simtit bine dar a doua zi a vb la tel cu prietena meah care nu e totusi prietena mea adica e falsa ii placea de el si intodeauna imi facea ciuda si o zis ca nu il mai intereseaza de mine si ca e pre mare diferenta de ani si acum chiar tin la el si tot timpul il vad si as mai vrea status de fite indiferenta nepasare si cat mai originale mersi:*:*:*

Răspuns Câştigător
| YoungHomie a răspuns:

Daca e prea mare diferenta de varsta cred ca trebuia sa vina sa-ti spuna tie asta nu asa zisei prietenei tale.si fata aia care zice ca e prietena ta trebuia sa incerce sa bage vb bune pentru tine aluia. vb cu fata aia si cu baiatul serios spune-i ca sa iti zica in fata ce nu le convine la tinehee hee ceva status originale? "cui nu'i convine sa plece acasa" sau "marsi la ghebe" eu asa zic in genral saucand sunt indiferenta prefer sa nu am nimic la statusbig grin

4 răspunsuri:
| YoungHomie a răspuns:

Cel mai vine e sa treci pestetongue incetu' cu incetu' big grin

| soare_1592 explică:

Da problema e ca el nu mai e interesat de mine si ce fac merg la el si zic imi place de tine si gata o sa inkeapa sa rada

| soare_1592 explică:

Si ca ce nu iti convine la mine?crying

| adiadrianv a răspuns:

Acuma pe bun., nu stiu ce sa zic, dar...prietena aia a ta e o retardata si o panarama.ma rog! eu zic sa vb cu el, ca nu ai ce discuta cu toate cur.vele!big grin