| soare_1592 a întrebat:

Vreau si eu status de fite nepasare indiferenta pentru un baiat la care tin da el isi batea si inca isi bate joccrying(crying(crying(crying

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

De ce nu ii spui ca te doare asta mai bine? Indiferenta se arata prin indiferenta nu prin altceva. Daca chiar isi bate joc de tine prin ceea ce vrei sa faci mai mult ii areti ca iti pasa si vei ajunge si mai rau. Uita-l, treci mai departe.Bafta!

| CurCuBeu_3804 a răspuns:

Mie chiar nu-mi pasa Mi-am dat seama ca fara tine. Viata e mult mai frumoasa! O sa am mereu acel ceva ce ti-l doresti tu si nu il mai are altcineva.Asta e si chiar nu-mi pasa...Nici nu plang, sunt chiar bucuroasa! Mi-aduc aminte lucruri pe care nu le pot exprima-n cuvinte.De`ai putea sa vii o clipa, sa ma vezi atat as vrea si sa te convingi iubire, ce`a ramas in urma ta!
Si te iubesc m`ai tare ca oricine! Pacat ca tu nu ai ochi si pentru mine.
Nu stii ce greu imi va fi, daca ai sa pleci si nu o sa mai vii. sper ca te am ajutat dar parerea mea este sa-i spui ca te dore forte tare