| Comandar_Diana_1999 a întrebat:

As vrea si eu un sfat! Ma indragostesc pe zi ce trece iar acum cateva zile am observat ca un baiat ma place si incearca sa se bage in seama cu mine doar din simplul fapt ca intr-o zi am trecut pe langa el. Defapt se uita de mai mult timp la mine dar deabia acum se cunoaste ca vrea sa vorbeasca cu mine. Spre exemplu intr-o zi a trecut prin fata casei mele si eu fiind in curte se uita la mine iar cand am intors privirea catre el cred ca sa rusinat si si-a vazut de drum. Sau mia facut din ochi dar eu nu aveam nicio treaba cu subiectu. Orcum ieri sau alaltaieri sa intamplat toate astea deci nu ar trebui sa dea semne multe. In plus daca m-ar placea as avea o sansa cu el chiar daca fratele lui mai mare e putin suparat pe mine? Va rog dati-mi un raspuns destul de indetaliat! Multumesc anticipat big grin

6 răspunsuri:
| Sovieticul a răspuns:

Daca ma iau dupa username-ul tau ai 15 ani, deci asta e doar o faza a varstei prin care trecem toti. Asculta-ma pe mine daca te vei uita peste 4 ani la aceasta postare vei rade.

Răspuns utilizator avertizat
| Sovieticul a răspuns (pentru Christynna):

15 sau 14 depinde de luna nasterii.

| varcolaccc a răspuns:

Combinate cu el daca simți la fel. Fara sa conteze ce zic sau fac alții.

| Comandar_Diana_1999 explică:

Posibil sa fac 12 ani! laughing)

| Comandar_Diana_1999 explică:

Hopa! Ce va doare pe voi capu cati ani am eu? Nici nu stiu de ce am asa username-ul! laughing)