| anonima19 a întrebat:

Buna as vrea si un mic sfat de la voii daca aveti placerea sa mi'l dati. deci fratele meu e cu o fata de10 ani impreuna cu ea parinti ei nu sunt de acord si nu vor sa il accepte dar ea anul trecut a venit si a stat la frate'meu1 an de zile el find plecat din tara iar dupa 1 an de zile sa intors inapoi ca a vrut sa dea rezidentiatu in ro iar in momentu cand a ajuns in romania tot asa a tinut relatia lor ascunsa si nu vroia sa iese cu el in oras zicea ca poate o vede tasau sau masa, intr-un weekend au plecat la tara si tot asa ea a stat la bunica ei si el la bunici a sunat-o sa se intalneasca dar nu a vrut nu e ca vreau sa ma bag in relatia lor dar imi pare rau de frate'le meu pentru ca sufera foarte mult din cauza la compo ei copilaresc. eu as banuii ca are pe altcineva ea find a ramas in ro pt7 anii singura il vedea pe frate'meu decat1 data sau maxim2 ori pe an voii ce parere aveti mersi anticipat va pup:*:*

Răspuns Câştigător
| daanyelaa a răspuns:

Fa-l pe fratele tau sa inteleaga ca fata respectiva nu-l iubeste. daca il iubea faea tot posibilu sa nu se ascunda.mai ales ca sunt de atatia ani impeuna. ii facea pe parintii ei sa inteleaga ca el este potrivit pentru ea.ca pe el il iubeste. ori are pe altcineva, ori ii este prea frica de parintiwinking

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E o panarama ar trebui sai pui capac tu asa sa se invete minte si fractu sa bage la cap ca face o mare greseala cu ea

| Floreenofficial a răspuns:

Pai daca te vezi cu candva 1 sau de 2 ori pe an asta nu e nici macar o relatie de prietenie, dapai o relatie adevarata.
fratele tau are nevoie sa ii fie deschisi ochii.probabil ca aia il prosteste sad
succes! :*

| WickedBoy a răspuns:

E aiurea.Adica sunt de 10 ani impreuna. E posibil ca ea sa isi fi pierdut interesu si sa fi gasit pe altu. Discuta deschis cu el si explica-i ce crezi. o sa il ajuti mult

| Deea_1734 a răspuns:

Cred ca si-a gasit pe altcineva si nu vrea ca el sa o vada cu fratele tau caci sar desparti de el si din aceasta cauza spune ca parintii ei nu il plac, intelegi daca iubesti treci peste toate. discuta cu fratele tau si explica-i situatia, la inceput va fi mai greu dar pe urma ii va fi mai bine, decit sa fie cu o fata care in amageste si il inseala, mai bine si-ar gasi pe alta! succeswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-o sa creada ca nu mai vrei sa stai cu ea pune-i niste conditi daca vrei sa mai stai ci mine si sa fim impreuna unde merg eu mergi si tu daca nu larevedere si atunci vezi!