| CristineDelaruss a întrebat:

Asa, de an nou, sa fim generosi!
Dau funda celui mai frumos raspuns:
Daca prietenul vostru v'ar trada, ce ia'ti face?
Fiti sinceri! funda pe >>gratis:hai hai laughing
:*

Răspuns Câştigător
| simona_3709 a răspuns:

Daca prietenul meu m-ar trada, i-as spune-n fata :" Daca tu crezi ca ea e mai buna ca mine, te inseli. Acum poti sa te duci si sa te speli cu ea pe cap, numai bine " si as pleca pur si simplu, avand grija ca mai tarziu sa-si dea seama de ce a pierdut.

14 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Acea persoana n-ar mai putea fi prietenul meu.

| love4u_2128 a răspuns:

Cand as afla cu siguranta ca l-as face in toate felurile dar dupa cateva zile l-as ierta

| CristineDelaruss explică:

Nu avd raspunsurile!crying

| CristineDelaruss explică:

I'as da funda si la Anonim dar nu merge.sad
rolling on the floor

| CristineDelaruss explică:

De fapt as da la toti funda

| misa0missa a răspuns:

Ii dau foc la masina laughing)
stiu ca asta il doare devil

| PupicelT a răspuns:

Ce i`as face? L`as lovi exact unde il doare mai tare.As face ceva in asa fel incat sa se simta groaznic si nu ratez nicio ocazie sa-l fac de toata panarama.Asa, pentru ca nu iert. devil

| GINA39B a răspuns:

Ias da la matzu grosu (las bate normal)

| AdryanG a răspuns:

Depidneeu lasi bate... dar daca e un prieten din copilarie nu-i fac nimic, iii bat obrazul si ii spun ca nu a fost frumos si nu il mai bag toata viata mea in seama si dac asta chiar ma enerveaza ii rup capu (un prieten de exemplu)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N i`as face nimic...straight face atata tot i`as sp s isi ia gandu` d l mine sau ca v-a mai fi vreodata cu mine... s uite ca exist!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-as trimite in ceruri big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu, i-as da vreo 2 palmutze asa cum stiu eu mai bine big grin si l-as lasa sa se gandeasca vreo 2-3 saptamani la ce a facut, sa se gandeasca bine daca ma iubeste sau nu, daca mai vrea sa avem o relatie bazata pe incredere, siceritate si seriozitate si.cu timpu o sa il iert ca nah il iubesc si nu l-as putea uita asa usor gen ii dau a 2a sansa pupici kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pur si simplu las face in toate felurile, las injura dar daca vine la mine si isi cere iertare in fiecare zi sa zicem ca pana la urma las ierta ca il iubesc prea mult dar las ierta numai daca imi demonstreaza ca chiar ii pare rau

| radha a răspuns:

Daca prietenul meu mar insela i-as spune tu ce credeai ca aia e mai tare ca mine auzi ia du-te acum la ea si ramai acolo dar la mine sa nu te intorci.si as pleca pur si simplu