| anonim_4396 a întrebat:

Mi'am amintit de o intrebare pe care voiam sa v'o pun. Voi cum va simtiti in noaptea de Inviere la biserica? Si ce inseamna pentru voi Pastele? Dau fundita celui mai frumos raspuns, fiti sinceri happy

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma simt normal, putin infigurat ca in perioada pastelui nu e chiar asa de cald afara.

Pastele... inseamna zile libere si pasca

| TnT123 a răspuns:

Sa fiu sincer ma simt mai pur si este o senzatie asa de libertate si imi cami pare rau pentru Isus ca nu ar fi trebuit sa moara pentru niste animale ca noi
FUnda?

| WhiteTiger15 a răspuns:

Pentru mine, Sfintele Sarbatori de Pasti inseamna sa fii alaturi de cei dragi toti la o masa, sa ciocnim oua rosii si sa ne simtim bine.

| 0Andrew0 a răspuns:

Ma simt bine mancand oua(nu foarte multe).