| SmileSiAtat a întrebat:

Aseara am avut un vis super ciudat.Am vista ca eram in tabara si am intalnit un baiat cu care l-a inceput nu m`am suportat iar dupa am vorbit pe messenger si am hotarat sa rezolvam neintelegerile si sa mergem la plimbare.ne-am plimbat si am vorbit iar cand am ajuns inapoi la cabana m`a lipit de perete si m`a sarutat, iar eu nu m`am impotrivit.Ne indragostisem unul de altul. Apoi am mers inapoi acasa, iar el trebuia sa ia avionu` sa plece inapoi in Italia(acolo locuia), iar eu am plans si l`am sarutat. Dupa ceva timp am hotarat sa merg in Italia la el deoarece imi era foarte dor.Am ajuns acolo si avea o casa uriasa, iar parintii lui m`au primit cu multa dragoste si el s`a bucurat vazandu`ma.Desi noi ne iubeam, el era promis de la nastere unei fete din Italia.Seara am ramas acolo, iar mama lui mi-a oferit o camera alaturata cu camera lui.Stateam in aceeasi camera cu viitoarea lui sotie.Noaptea m`am dus sa beau apa si am luat paharul, am deschis chiuveta si am lasat`o asa, incepand sa plang.Venise si el sa bea apa si mi-a zis ca daca tin la el sa-i spun sa nu se insoare si nu o va face ca si el ma iubeste.Nu i-am zis ca nu vreau sa se insoare ci doar ca vreau sa fie fericit.Atunci el m`a luat in brate, m`a pus cu fundu` pe masa si am inceput sa ne sarutam.

Atunci m`am trezit. Ce ar putea insemna visul acesta? Apropo acum nu stiu de ce dar am senzatia aceea de fluturasi in stomac. Specific ca nu-l cunosc pe baiatul din vis. Ce ar putea insemna visul meu?

2 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Ca esti gata de o noua relatie? Inca o intrebare? Te uiti la filme similare? Ar putea avea si asta o legaturahee hee

| Vanesituca a răspuns:

WoW chiar m-a impresionat visul tau si acei fluturasi din stomac se duc in sus pana in ceafa capului si pana in picoare pff:X:X Nu stiu ce inseamna visul tau poate ai suferit in dragoste si acest vis te-a facut sa iti reamintesti acest lucru sau ureamza sa te indragostesti 1 din doua te pup mult norockiss:X