| Adellee a întrebat:

Buna TPU.Am avut aseara un vis cam ciudat.Eram cazata la un hotel si cand am deschis usa de la camera in spate era un baiat foarte foarte frumos >(8-) care se tot uita la mine.Eh.am inchis usa si am vrut sa ma schimb.Il vad la fereastra pe el cum se uita in camera mea. M-am ascuns repede dupa draperie si apoi m-am dus la baie sa ma schimb acolo.Cand am iesit, el era in acelasi loc. A intrat tata in camera si mi-a zis ca a discutat cu el, i-a dat numarul meu de telefon si mi-a spus ca e un baiat bun si ca merita sa ii dau o sansa. M-a sunat sa ma intrebe daca nu vreau sa iesim sa ne plimbam. I-am zis ca da.Am iesit cu el ne-am plimbat si tin minte ca eram la munte undeva…si m-am trezithee hee
M-am culcat din nou. a aparut iarasi in visul meu.Acum eram acasa la mine si suna la usa.Era cu taicasu.Cand m-a vazut tasu mi-a zis ca a auzit foarte multe despre mine, mi-a sarutat mana si credea ca sunt o fata foarte buna. Apoi am plecat cu masina eu tata mama si tasu, iar el, baiatul, nu stiu unde plecase.Am ajuns intr-un cartier al orasului cu masina si le-am spus alor mei sa ma lase acolo.Am coborat si l-am sunat. L-am intrebat unde este mi-a zis unde era si i-am spus si eu unde ma aflam. A venit unde eram parca cu un trandafir si cu o cutie de bomboane si apoi iar m-am trezit.
Am adormit si a aparut inca o data in vis.De data aceasta eram la tara, era iarna.Pe drum, il vad pe el pe scarile unei vile foarte mare(cred ca acolo locuiathinking). Era cu inca 2 baieti.(cred ca erau fratii lui). Inainte de asta auzisem ca masa nu ma suporta, ca nu sunt o fata buna pentru fiusu si ca asa le-a facut si celorlaltor fete cu care a mai fost pana cand i-a despartit.Mama cand a auzit asta mi-a spus ca nu ma mai lasa sa ma intalnesc cu el ca sa nu mai sufar si eu ca celelalte fete.In fine...si m-am uitat in spate si el s-a uitat spre mine. M-am dat jos, ne-am imbratisat si am intrat din nou in masina. M-am trezit iar si nu am mai putut adormi.
Un vis in 3 reprize...foarte ciudat daca ar sti cineva ce poate insemna asta i-as ramane recunoscatoare.Scuzati ca m-am intins asa de mult, dar am vrut sa va dau toate detaliile.Multumesc mult pentru eventualele raspunsuri si nu vreau sa va bagati nasul daca nu va pricepeti la asa ceva.happy

Răspuns Câştigător
| Raul_4840 a răspuns:

Este un vis normal, doar ca, poate, in adancul tau (daca nu ai prieten :nu ma bag in viata ta ) vrei sa ai un prieten sau te-ai despartit de unul, stai linistita e normal! Dupa mine e un vis destul de frumos pana cand s-a intamplat ca masa a zis chestia aia si mama ta nu te-a mai lasat sa te intalnesti cu el :@, oricum : Bafta in continuare, pa-pa! tongue