| cristinaanamaria a întrebat:

aseara am facut o mareeeee prostie straight face, eu cu fostul luam anticonceptionale dar el ejacula afara, acum eu nu am oprit anticonceptionalele, da aseara m-am imbatat manga eram fff suparata, si m-a dus valu si m-am culcat cu un tip la o petrecere straight face stiu ca e o mare prostie, eu iau anticonceptionale, da si el era beat, nu stiu cred ca si-a dat drumu in mine, e posibil sa raman insarcinata? iau anticonceptionalele super corect

Răspuns Câştigător
| BoBoLiNo92 a răspuns:

PS. Am uitat sa mai zic ca va dadeam afara din casa pe aman2 in curu` gol. Si va faceam de tot cacatu` in strada! Nu meriti sa fi iubita. Nu meriti un baiat sa te iubeasca. Tu esti doar pentru o aventura de o noapte. Dama de companie. Am fost si eu cu iubita mea la petreceri m`am imbatat m`am facut pla si nu am inselat`o... Nu am sa o insel nici o data.

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu vei ramane insarcinata. Insa este foarte probabil sa fi luat o boala cu transmitere sexuala: HIV, hepatita B, C, sifilis, blenoragie, HPV, Chlamydia, etc. Va trebui sa-ti faci toate analizele cam la 3 saptamani de la contact si peste 6 luni.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă le iei corect, sunt şanse mici să fii însărcinată. Nu prea cred eu că s-a gândit la protecţie dacă era mangă. Primul pas spre îndreptare este să recunoşti. Bravo ţie că realizezi că ai făcut o prostie cât capul tău de mare, şi că ţi-ai stricat şi imaginea în faţa tipului şi celor de la petrecere. Probabil ai fost catalogată ca o beţivă notorie şi o... Mă abţin.

pa, pa.

| Zenithf a răspuns:

Normal nu, dar trebuie sa stii ca orice mijloc de contraceptie nu este 100% sigur. Asa ca exista un risc minim ca sa ramai insarcinata. Daca iti intarzie menstruatia atunci fa test de sarcina, la 21 de zile de la actul sexual.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu ai să rămâi însărcinată. Baftă!

| ATHOS a răspuns:

Cred ca ar fi cazul sa cobori cu picioarele pe pamant! Viata nu a inceput cu prietenul care te-a parasit si nici nu se va sfarsi cu el.Capul sus, privirea semeata, asuma-ti greseala pe care ai facut-o, invata ce ai de invatat din greselile trecutului si priveste in viitor, un viitor pe care sa-l imaginezi si sa-l construiesti asa cum iti doresti.
Bafta!

| Pedala a răspuns:

Nu. Brigaela... te compatimesc.

| BoBoLiNo92 a răspuns:

Un lucru e clar. Srry dar esti cam panarama... Daca te duci cu prietenu` tau la o petrecere te imbeti si te freci cu altu`. Esti panarama pe drept... Nu te supara. Eu in locu` prietenului tau va bateam pe aman2

| alexgogo a răspuns:

Combinatia cu alcoolul scade efectul anticonceptionalelor, asa ca gandeste-te la nume pentru ala micu happy

| cristinaanamaria explică:

OchiVerzi92 in primul rand eu sunt despartita de 1 luna sunt singura, de 1 luna de zile, citeste bine inainte sa dai raspuns bey si nu judeca oamenii aiurea, si dacca as fi panarama unde ar fi problema? daca mi-ai fi citit intrebarile anterioare, probabil ti-ai fi dat seama ce fel de om sunt, si acel baiat m-a invitat azi (dupa aseara) la un suc ...asa ca...
si m-am imbatat in halu ala tot de suparae, sufar f mult, chiar daca am facut greseala asta, stiu ca e greu de crezut da nimeni nu stie ce simt

| ona a răspuns:

Nu esti daca le'ai luat regular... dar vreo bola e posibil sa fii luat de la tip.sad nu e frumos din partea unei fete sa vezi asa ceva, dar mno tu sa fii bine, bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Superrrrrrrrrrrrr!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ramii

| printzesacufitze a răspuns:

Nu ramai... datio inaintewinking