| beea_9797 a întrebat:

Buna aseara am fost la evanghelizare eu sunt ortodoxa da m-a invitat cineva si am mers cu prietena mea care are iubit acolo si am vazut un baiat si tot se uita la mine si vb cu iubitu prietenei mele si se uita catre noi si eu as vrea sa-l cunosc e dragut si nu stiu daca si el e interesat voi ce ziceti...imi dati un sfat ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Alissya97 a răspuns:

Vasile raised eyebrows?
Cred ca exagerezi oh go on
Dragostea ti-o poti intalni oriunde tongue [chiar si in biserica (:]
Intreab-o pe prietena ta daca il cunoaste, afla mai multe despre el, incearca sa vorbesti cu el big grin, sa va cunoasteti mai bine, sa iesiti la un suc, afla daca are prietena.
Parerea mea este ca ii esti simpatica big grin
Intreab-o pe prietena ta daca a spus ceva despre tine [ex: ca esti simpatica, draguta.]
In rest iti doresc multa bafta :*!
[Vasile Gura! phbbbbt]

Ceau :*!

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Vorbeste cu iubitul prietenei tale cere-i id-ul!

| gigiro a răspuns:

Nu stiu cum puteti sa incurcati in asa masura lucrurile.credinta si dragostea. Ce faci, te evanghelizezi sau te indragostesti?

| Alissya97 a răspuns:

Bine ma gigiro bun venit in secolul 21batting eyelashes
Nu mai e cum a fost :p lumea s-a schimbat, toate au evoluat, numa voi ati ramasi inapoiati in timp oh go on
Destepta-ti-va si nu mai criticati oameni ca nu-i frumos!
S-a dus la evanghelizare fara sa stie ca-l va cunoaste pe acest baiat doamne, ea nu avea de unde sa stie ca se va intalni cu acest baiat oh go on
In plus, ea a pus o intrebare aici pe TPU si in loc sa o criticati ce face sau nu la biserica mai bine da-ti back si gura mica!
Daca a gresit cu ceva asta nu este problema voastra, va fi judecata cand ii va veni vremea si nu de voi, ci de Dumnezeu na ca si eu is ortodoxa.
Vasile a răspuns:
Combina-te cu Dumnezeu, daca tot mergi la biserica. Sau, mergi la biserica pentru ca se afla si baieti gata de flirtat? Sa nu mai zici la nimeni ca esti ortodoxa, da? Multumesc.
oh go on Voi v-auziti ce tampenii spuneti?laughing
Daca v-ar auzi cineva care va cunoaste sincer, ar spune ca ati luat-o razna :-s
P. s : Incercati si voi sa ajutati persoanele, nu sa le criticati si sa le faceti sa se simta jenate!winking
Si Beeabatting eyelashes cand vezi astfel de oameni care-ti dau niste raspunsuri d-astea de-ti vine sa inchizi ochii laughing ignora-i oh go on se cred mult mai superioribatting eyelashes da nu is deloc tongue
Stii ce demonstreaza prin faptul ca te critica?batting eyelashes
Demostreaza ca n-au pic de simtire si vai gata ei se cred Sfintii pe pereti oh go on
gigiro a răspuns:
Nu stiu cum puteti sa incurcati in asa masura lucrurile.credinta si dragostea. Ce faci, te evanghelizezi sau te indragostesti?
Gigiro cum mai spus mai devreme, ea nu a stiut ca se va intalni cu acel baiat nu?batting eyelashes
Normal ca nu stia, daca stia atunci nu mergea la evanghelizare, ci mergea la flirtat dragabatting eyelashes
Si nimeni nu incurca nimic! Dragostea e dragoste, iar credinta credinta!
Le face pe amandoua laughing si care-i problema ta?batting eyelashes nu stiam ca te intereseaza asa de mult ce face ea tongue
Ea are nevoie de sfaturi nu de intrebari ca ce face sau ce nu face.
Face ce vrea doar e problema ei. Iar voibatting eyelashes Gigiro si Vasile vede-ti-va de viata voastra ca nu sunteti cu nimic mai buni si mai sfinti in toata situatia!
:* Bafta Beeawinking
Si nu asculta niciodata de astia ca vad ca au luat-o la valee rolling on the floor

Ceau :*:*

| Vasile_8874 a răspuns:

Combina-te cu Dumnezeu, daca tot mergi la biserica. Sau, mergi la biserica pentru ca se afla si baieti gata de flirtat? Sa nu mai zici la nimeni ca esti ortodoxa, da? Multumesc.