| beea_9797 a întrebat:

Buna aseara am fost la evanghelizare eu sunt ortodoxa da m-a invitat cineva si am mers cu prietena mea care are iubit acolo si am vazut un baiat si tot se uita la mine si vb cu iubitu prietenei mele si se uita catre noi si eu as vrea sa-l cunosc e dragut si nu stiu daca si el e interesat voi ce ziceti? imi dati un sfat ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ionela_1761 a răspuns:

Ai putea sa afli daca este interesat de tine de la prietena ta poate i-a spus prietenul ei ceva.
Vorbeste cu ia si vezi ce a aflat ia daca te intereseaza si vrei cu adevarat sa-l cunosti incearca ca n-ai nimic de pierdut.

Sarbatori fericite!

1 răspuns:
| prichind3l a răspuns:

Buna beea daca tie ti-a placut persoana respectiva incerca sa te apropi de eahappyincerca sa va dati o intalnnire sa te cunoasca si el sa vada ce fel de persoana esti succes