| euI a întrebat:

Buna
aseara am fostla o nunta si acolo er si un baiat de care imi placea mie mai demult, statea la o masa undeva in saptele meu si sebror uite la mine. stiu asta deoarece atunci cand imi intorceam privirea o tot intalneam pe a lui, ce credeti ca m-ar place\?

5 răspunsuri:
| euI explică:

Se tot uite la mine* scuzehee hee

| sltlp a răspuns:

Si cam prin ce localitate era?:d

| touran a răspuns:

La fel imi placea si de o fata numai ca eu cantam la nunta si ce sa vezi cand am intrebat-o cati ani are cica are 19 laughing crying( ce naspa e las ca mai cresc eu laughing,pentru tine ce sa zic trebuia sa intri intr-un dialog cu el sau sa-l inviti la dans, stiu ca e cam nepotrivit ca o fata sa invite un baiat dar :d asa aflai mai multe detalii despre el, s-ar putea sa te placa odata ce tot se uita la tine :dwinking trebuia sa il privesti atent in ochi cateva secunde sa isi dea seama ca il placi

| andreiadeia a răspuns:

Posibil.Ar fi mai bine sa stai de vorba cu el si sa il intrebi daca simte ceva pentru tine

| maelu a răspuns:

Eu cred ca da