| alexandru005 a întrebat:

aseara am mers acasa la o prietena ca ma invitat, cum s-ar zice petrecere in pijamale am dormit la ea, bun, la un moment dat ea a adus niste bere si vin eu am baut un pic de bere(nu sa ma imbat)ea a baut vin cu bere o gramada(era manga)eu mam asezat pe pat ea a venit langa mine si m-a sarutat, bun, eu nu am zis nimica ea a inceput sa imi bage mana sub tricou sas ma pupe pe gat dupa a ajuns la pantaloni cand sa ii desfaca am oprito! m-a intrebat daca am ceva, eu am zis ca nu cred ca ii bine ce facem, a inceput sa rada! eu nu puteam sa o *** cum se zice ca dupa iesea rau nu aveam perzervativ nu nimic. ce sa fac? sa regret sau am facut ceva bine? va rog nu raspundeti aiurea

Răspuns Câştigător
| roxynutza a răspuns:

Ai facut foarte bine, felicitari! daca vrea sa o faca cu tine o face si cand e treaza, poate ca mai apoi ii parea rau, sau zicea ca u ai obligat-o sa faca ceva. eu una apreciez fff mult reactia ta :p

5 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Avand in vedere ca te-a intrecut la cantitatea de alcol, iar tu ai uitat ca, ea de ce a baut? bem sa uitam si sa ne simtim bine, ea a baut din doua motive.
1. sa aibve tupeul sa iti ceara sa o culci
2.a vazut ca nu iese nici asa, si a vrut sa treaca ea la fapte.
Vorbeste cu ea, s-ar putea sa se simta penala. Si nu ai vrea asta asa-i?

| BiuL a răspuns:

Ai facut bine, ai dovedit ca nu esit un disperat care sa profite de fete bete. Domnul galaxy dupa raspuns miroase a frustrat.
Stim cu toti ca alcoolul face oamenii sa fie mai dezinhibati si sa nu gandeasca clar. Daca ai fi facut ceva ori ar fi zis ca ai profitat de ea, ori i-ar fi fost rusine si poate nici nu ar mai fi vorbit cu tine ori poate ar fi crezut ca vrei mai mult gen sa fiti impreuna. Vorbeste deschis cu ea despre ce s-a intamplat, explica-i ca tu nu o judeci si ca toti suntem mai neganditi cand bem, cine stie poate chiar te vrea si a facut cum zice nature self, a baut alcool ca sa aiba tupeu sa se dea la tine, dar asta poti afla doar discutand cu ea.

| WizKhalifaa a răspuns:

Mare greseala ai facut. Te`ai purtat prea frumos pentru una ca ea. Stii ca acum ea rade cu prietenele ei de tine? Astea nu merita "mila", trebuia sa bati recordu cu ea si atunci te cauta imd a doua zi. Acum te`ai cam facut de ras. Pacat. sa nu mai ratezi ocazii de`astea.

| alexandru005 explică (pentru WizKhalifaa):

Multumesc,dar eram doar noi doi si parintii ei erau la o nunta sau la petrecere, si nu vreau sa se simta prost:-s

| WizKhalifaa a răspuns (pentru alexandru005):

Pai era nunta sau petrecere in pijamale?