| beby_9921 a întrebat:

vreau repede un sfat in seara asta am stat afara cu o prietena buna am baut cate o bere am mai stat ce am mai stat si am sarutat-o si dupa nu neam mai oprit ceva timp am mai stat si am inceput iar cum sa o intreb daca vrea sa fie cu mine cam ce sanse as avea? si sa mai astept si maine sa vad ce zice si ce facem?

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Ai sanse mari. big grin Intreab-o direct si cat mai repede ca-ti iese sigur!

4 răspunsuri:
| NoName0x0 a răspuns:

Pai cand ati baut berea ce a zis?

| beby_9921 explică (pentru NoName0x0):

Pai nu a zis nimic dupa ce am terminat doza de bere statea la mine in brate si am zis fie ce o fi si am sarutat-o

| Skilline2012 a răspuns:

Pana la urma care-i intrebarea?

| g00dmorning a răspuns:

Asteapta sa vezi ce iti spune. daca e de acord iti va spune ca vrea sa fiti impreuna