| XxBlueRosexX a întrebat:

aseara dupa ce am facut dragoste cu prietenul meu lui i sau facut ceve punctulete rosii si mici pe penis si i s-a umflat varful penisului nu tare doar putin iar me mine din seara asta a inceput sa ma manance acolo jos... poate fi vorba de o infectie sau doar o iritatie? help

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cel mai probabil este o infectie. Luni dimineata da fuguta la ginecolog, e important sa incepeti tratamentul in primele 48 de ore de la debut.

| XxBlueRosexX explică (pentru Brigaela):

Si baietii merg la ginecolog?

| Brigaela a răspuns (pentru XxBlueRosexX):

Nu, numai femeile. Tu vei cere ginecologului tratament si pentru partenerul tau. Daca el vrea sa mearga separat de tine, atunci trebuie sa mearga la dermatovenerolog. Dar e mai complicat, fiindca tu ai un ginecolog al tau la care iti poti face mai usor programare, pe cand el trebuie sa caute un dermatovenerolog, etc si asta poate dura chiar 2-3 zile.

| madagascar a răspuns:

Trebuie sa mergeti la doctor probabil e o infectie si e mai bine sa fie tratata la timp si corect decat sa se agraveze.

| neutrino a răspuns:

Si, si.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti la prima experienta sexuala? daca nu iar tu sustii ca igiena este pe primul loc la tine inseamna ca iubitul tau sta prost cu igiena ori a dat "interviuri" si la alta fatawinking

| XxBlueRosexX explică (pentru anonim_4396):

Deci cred ca am fost destul de clara si el face baie infiecare zi si plus ca la alta nu a fost si stiu sigur pentru ca locuim impreuna si suntem mereu si oriunde impreuna asa ca asta e categoric exclus.

| anonim_4396 a răspuns (pentru XxBlueRosexX):

Nu te inteleg de ce nu mergi la medic, vad ca te confrunti cu aceasta problema de mai mult timp
http://www.tpu.ro/......otejat-de/

| rutanklan a răspuns:

O sugestie buna ar fi sa incepi sa te mai speli.

| XxBlueRosexX explică (pentru rutanklan):

Fac baie in fieccare zi si el la fel asa ca nu asta e problema.

| rutanklan a răspuns (pentru XxBlueRosexX):

Ok, women's hygiene is definetely not a topic I like, but sunt diverse sampoane pentru spalat interior'; damn it. de unde stiu eu astea?

| Gabryel123 a răspuns:

Felicitari i-ai dat la saracul baiat sculament, daca il doare si cand urineaza trebuie sal duci urgent la doctor laughing

| preaplictisit a răspuns:

Este o simpla iritatie care trece cu o crema ieftina numita Nidoflor pe care o gasesti in orice farmacie. Nu te panica, pentru ca cel mai probabil nu este nimic grav. Succes!