| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am aboservat ca pe penis imi apar niste puncte albe mici la varful penisului... nici nu știu cum sa le zic. Help plz

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Balanită. La medic.

| Vântulalb a răspuns:

Help la medic!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Papule perlate peniene, nu sunt o problema medicala, doar estetic deranjează, ogramada de bărbați au asa ceva, asa ca poți sta liniștit. Dacă încerci sa le elimini cu laserul vor rămâne cicatrici.

| Anonimboy111 a răspuns:

Salut cred ca ai Papule perlate peniene ca si mine nu afecteaza cu nimic stai linistit si eu am 14 ani tu cati ani ai? vrei sa fil prieteni?

| bobozz a răspuns:

Taiele