| maryse_9270 a întrebat:

aseara la X Factor a fost o fata pe nume: Bianca Prucaru, (sau ceva de genu)...si vreau sa-mi spuneti si mie ce melodie canta...
Funda! (sorry categorie)

Răspuns Câştigător
| SoraLy a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=QCahD0M9cv4&feature=related ...Canção do Mar;)

2 răspunsuri:
| bia0000 a răspuns:

Cred ca era bianca purcareatongue

| irinuka a răspuns:

Da.era bianca purcarea si a cantat o melodie superba...nu are grad de comparatie, se numeste Cancao do mar-dulce pontes.e pe you tube, dar cum a cantat-o ea ti s-a zbarlit pielea.nu ai vazut asa ceva...