| anonim1_5325 a întrebat:

Aseara pe prietenul meu la sunat fosta lui prietena cu care a fost timp de 2 ani at wits' end. sa ii amiteasca de un pariu pe care la`u facut ei acum ceva timp... iar ea a pierdut (desigur)iar acum trebuie sa ii dea un sarut prietenului meu. Va rog spuneti-mi cum sa reactionez fata de el? Ce sa ii spun?

multumesc... >; D

dau Funditssaawinking

Răspuns Câştigător
| Papusik a răspuns:

Cum sa faca asa ceva?
Pune-l sa aleaga intre tine si pariu, daca alege pariul ...nu te iubeste.
:XSucces!

5 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Nu il lasa...cum vine asta? ii zici sa nu faca asa ceva pentru ca o sa te superi si nu are rost.

| Viviluka a răspuns:

Spune-i prietenului tau sa alega intre un pariu prostesc si tine.Si daca te iubeste sigur il va da incolo de pariu. Doar nu au facut contreacte si nu a semnat nimic laughinglaughing.Si pe aia mai dao incolo. Si ia-te si nitel de ea spune-i sa lase tupeu ca altadata sa numai incerce astawinking

| virusake a răspuns:

Spune-i ca ii dai voie, ca sigur nu o sa faca asa un gest. laughing

| andreeamaria98 a răspuns:

Pai ii spui ca daca o saruta pe ea sa isi ia la revedere de la tine

| alexandra0123 a răspuns:

Sa sti ca mai am putin si ma fac avocat asa ca te ajut.De unde sti ca ea nu minteca sa te scoata din pepeni sau si mai rau? de reactionat trebuie sa nu reactionezi rau.Fiinca este un pariu nu ca altceva iar daca ea face apropouri mai posteaza o intrebare. Fundita!