| TheSparklez a întrebat:

Buna, astazi am avut un "contact sexual" cu o fata virgina, si are dureri de burta, si vreau sa stiu sigur daca am lasat-o gravida, vreau sa precizez ca nu am dezvirginat-o, nu am ejaculat, doar m-am excitat, si nu i-am bagat-o mai deloc, doar cateva atingeri gen frecări. Multumesc! Scuzati exprimarea

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu a existat sex cu penetrare vaginala, nu are cums a ramana insarcinata.
Oricum, o sarcina se poate evidentia abia peste 3 saptamani, daca cumva este insarcinata,, dar nu este cazul tau.
Durerile de burta pot avea alte cauze: posibil o indigestie, posibil o bautura fermentata, posibil crampe stomacale de la gaze, dar in nici un caz de la frecatul vostru in joaca.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Si daca era sa fie insarcinata nu se vad simptomele a 2-a zi

| raMLesS a răspuns:

Da, e gravida... sarcina dupa cum bine stie orice medic, se observa chiar si dupa o zi, in cele 24 de ore copilul a crescut deja 20 cm... saptamana viitoare o sa fii tatic happy
Daca e baiat, pune-i numele Bogdanwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar e gravida

| Razvaneserios a răspuns:

Stai ma calm, in primul rand daca nu ti ai dat drumu in ea nu exista sansa de sarcina. 2) ametelile apar abia dupa 1 sapt 2