| Plictiseala15 a întrebat:

Astazi cred ca am facut o prostie.M-am uitat la un film porno si mi-am bagat aproape un pix intreg in vagin(eu sunt virgina, pana la 16 ai nu am avut niciun contact sexual ) si nu stiu daca m-am dezvirginat pentru ca nu mi-a curs deloc sange. Help.

Răspuns Câştigător
| Anonim53220 a răspuns:

Stai linistita e totul bine daca nu a curs sange, himenul e probabil in regula

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă „pixul" ăla nu avea un băiat atașat la unul dintre capete, sigur nu te-ai dezvirginat.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Nu ai cum sa te dezvirginezi cu un pix. laughing)

| Gofigi a răspuns:

Poate da poate nu dar când ți-ai băgat pixul nu ți-ai dorit să simți plăcere

| Andrei283 a răspuns:

Aolo vai si avi de mime intrebari de **** peste tot nu femeie nu te_ai dezvirginat nici daca ti se rupea himenul (curgea sange) nu te dezvirginai sper ca am fost clar si intrebari cu logica pls