| Tmdv15v a întrebat:

Buna ziua, vreau o părere in legătura cu dezvirginarea mea!
Am făcut dragoste cu iubitul meu sunt împreuna cu el de 3 ani, ne-am chinuit puțin înainte de dezvirginare câteva zile din cauza dureri a introdus doar capul după care următoarea zi am avut sânge in urina, am făcut dragoste a fost dureros a curs sânge foarte roșu, el credea ca e menstruația și ca nu am fost.
Sângele deja se uscase pe lenjeria intimă, după care următoarea zi pe la prânz mi-a venit și menstruația țin sa precizez ca am un ciclu regulat și ca trebuia sa îmi vina in acea zi.
Menstruația nu avea deloc culoare sângelui din acea seara era mult mai închisă la culoare.
Nu ma crezut prima oară iubitul meu dar după a spus ca are încredere, dar eu vreau un răspuns sa îl conving de la cineva care știe!
Eu știu sigur ca nu am avut contact sexual pana atunci nici măcar atingeri in zona intimă!
Mulțumesc

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Aoleu, cate jigniri la adresa acelui baiat. Da, nu a procedat corect, dar... cu ce "curaj" sare lumea.

Da, daca el nu intelege... atunci nu ai ce sa ii faci, cu timpul poate se maturizeaza si intelege cum sta treaba. Voi ar trebui sa va intelegeti, este relatia voastra pana la urma, asa ca ar trebui sa vorbiti serios despre asta.

Arata-i ce am scris noi aici, poate intelege asa, explica-i inca odata cum sta treaba, daca chiar crezi ca ar intelege si intr-un final, ar trebui sa isi ceara scuze de la tine. Daca nu primesti acel "feedback" care sa te faca sa te simti bine si daca nu simti ca totul este bine, daca nu te simti bine... ar trebui sa iti pui semne de intrebare asupra relatiei tale, in sensul ca este viata ta, relatia ta, ar trebui sa fii fericita si sa te simti bine.

Indiferent ce o sa faceti, va urez multa intelegere si fericire ^_^

| Tmdv15v explică (pentru DoarBogdan):

Multumim frumos, poate cum ați spus dumneavoastră poate nu înțelege.

17 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Tu nu trebuia sa faci sex cu un om ca acesta, si a batut joc de tine, ce varsta ai?

| Tmdv15v explică (pentru CristiDinBucuresti):

Buna! Am 17 ani suntem împreuna de 3 ani, el nu ma lăsat încă suntem împreuna doar ca nu prea crede.
Sper sa nu fie așa cum ai spus tu, pentru ca îl iubesc prea mult pe omul asta!
Mulțumesc oricum.

| corbulalbrosu a răspuns:

Iubitul tau este un dobitoc retardat in cazul in care nu a reusit sa-si dea seama de diferenta care exista intre sungele proaspat, rosu care provine din rana care a aparut in urma ruperii membranei himenului si sangele menstrual care are o cu totul alta culoare, textura, aspect si mirosul sau specific. Nu are niciun rost sa incerci sa-l convingi daca pe el nu-l duce mintea lui de agarici ageamiu nici atat cat o duce mintea pe o curca plouata. Are macar cea mai vaga idee din ce motiv nu a reusit sa-ti penetreze vaginul din prima zi si a fost nevoie sa se munceasca mai multe zile la rand? Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Ca sa se convingă cât de bou e, este suficient să se uite în oglindă.
Altceva nu ai ce face cu un asemenea specimen.

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu te crede ca ai fost vigina, da-i papucii si gaseste un alt baiat care sa te creada si sa te iubesca cu adevarat.

| NotNamed a răspuns (pentru Emilian65):

Ce sa o mai creada ca deja a fost dezvirginata de tampitul ala ≈))))

| NotNamed a răspuns:

Doamne cat de prosti pot sa fie barbatii... cum naiba sa nu aiba încredere? M.am saturat de atata prostie. Da.l dracului si lasa.l ca e vai de steaua lui. Du.te in strainatate si cauta acolo barbat serios, romanii sunt prea prosti si paranoia.

| ColaDeCashmir a răspuns (pentru NotNamed):

In strainatate sunt si mai prosti, stai linistit/a.

Răspuns utilizator avertizat
| orailibrail a răspuns:

A fost un act sexual complet?
Daca ati facut Petting in alte dati, si si-a introdus degetele, acest lucru v-a usurat actul sexual. Inclusiv sangerarea este mai mica. Ptr ca Himenul se rupe partial la penetrarea cu degetul, in timpul pettingului

| OanaDD a răspuns:

Relatia voastra mai ales ca e de atata vreme ar trebui sa se bazeze pe incredere, nu pe o pata de sânge sau culoarea ei...
Imi pare rau ca treci prin asa ceva.
Pupici!

| Tmdv15v explică (pentru OanaDD):

Da așa este, dar el știe de când ne-am cunoscut ca eram virgina și conta mult pentru el asta, și sunt singura fata virgina din viața lui, nici nu are experiența.
Și mulțumesc foarte mult ca ai răspuns, te pup!

| Tmdv15v explică:

A, am uitat un pic detaliu a spus ca sunt și larga.
De ce?

| orailibrail a răspuns (pentru Tmdv15v):

Ai ales barbatul gresit.
Te va lasa la un moment dat. El cauta vagine strimte.
Nu poti avea incredere in astfel de barbati.
Cati ani are dobitocu?

| mihai69 a răspuns (pentru Tmdv15v):

Tot de tâmpit ce e.

| Tmdv15v explică (pentru orailibrail):

22 de ani.