| janynn a întrebat:

astazi am observat ca imi curge un lichid maroniu inchis din vagin.mentruatia luna trecuta mi-a venit de 8.insa acum nu am dureri. din ce cauza poate fi?!sad

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

O sa iti vina menstruatia.Nu-i nimic ca nu ai dureri,nu sunt obligatorii. Posibil sa fii racit,daca incepe cu maro inchis,dar nu e altceva. Oricum, daca ti-a venit luna trecuta in 8, nu te asteptai sa iti vina, ca azi e in 5? Un ciclu normal are intre 26-28 de zile.Deci,stai linistita, nu ai nimic.Pa,pa!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Dacă ai avut contact sexual neprotejat poate fi vorba de sângerarea care în unele cazuri apare atunci când se fixează embrionul. Dacă nu, ori este vorba de chisturi ovariene, răceală sau folosirea necorespunzătoare a AC.
Cât se poate de repede o vizită la ginecolog.

Baftă!

| Anet a răspuns:

Cel mai probabil e o infectie asa ca da repede fugutza la ginecologtongue

| katy a răspuns:

E posibil sa fi racit jo.imbraca-te mai bine si nu te lasa indusa in eroare de soarele de afara ca azi e cald si maine ninge.vezi si tu cum e

| AnGeL a răspuns:

Intreaba un ginecolog

| asdasdsada a răspuns:

Nu stiuh

| pinkysun a răspuns:

Ai putrezit de tot, femeie rolling on the floor