| teryk a întrebat:

astăzi am uitat sa plătesc un produs in valoare de 50 de lei (ramasese in cos ) intr-un supermarket. ma opreste paznicul ma duce intr-o camera, îmi zice sa achit produsul sau altfel suna la politie. desigur ca l-am achitat, a facut o poza la bonul fiscal mi-a cerut doar numele si mi-a facut o poza cu produsul in mâna. Întrebarea mea este: mai pot păți ceva? dosar penal sau daca va aparea in cazier. rog seriozitate maxima deoarece sunt foarte speriată. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Ce dezamagire, speram sa citesc o intrebare legata de sex cu panznicul

Răspuns utilizator avertizat
| Li200La a răspuns:

Nu intri la pușcărie ca ai uitat sa plătești niște orez