| tompi a întrebat:

Astazi prietenul meu a venit la mine si neam propus sa facem dragoste.Si a intrat peste mine in camera cand ma schimbam si a vazut ca imi bag sosete in sutien.Sunt disperata. Ce sa fac.(Monica 17 ani)

6 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Salut! Nu trebuie sa iti fie rusine de trupul tau! Creste pe zi ce trece! Si in legatura cu sanii, si ei cresc, daca sunt bine stimulati! (mangaiati frumos si delicat, din partea partenerului)! Daca ti-a propus sa faci...eu zic ca e cam tzaran! Incearca sa intelegi ideea ca estifata si ca baiatul trebuie sa te faca sa il dorestila pat, sa faci dragoste cu el! Ceea ce ti-a cerut e ca si cum ar cere sceva bun si dulce de la magazin( pentru a isi satisface placerea)! Pentru el = sex, unele fete stiu ca doresc "sexul" pasional, plin de sentimente si bla-bla-bla numit "dragoste"! E alegerea ta, baietii nu se termina la el! Eu cred ca estifata isteata si simpatica, incat poti lua o decizie buna! succes si ai grija de tine!

| XK a răspuns:

laughing si ma gandesc daca se ajungea la sex, iti saruta pieptul si dupa lingea sosetele rolling on the floor
totusi, erau curate sau purtate?smug laughing

| onik91 a răspuns:

:)) scuze ca rad.dar daca ajungeati la punctul dezbracare...nu vedea sosetele de acolo?
Iar despre ceea ce sa faci e sa discuti cu el, calma si fara sa te podideasca plansul. Iar data viitoare foloseste un sutien cu push-up;) http://www.bertina.ro/sutiene-push-up.html

| onik91 a răspuns:

:)) scuze ca rad.
dar daca ajungeati la punctul dezbracare...nu vedea sosetele de acolo?
Iar despre ceea ce sa faci e sa discuti cu el, calma si fara sa te podideasca plansul. Iar data viitoare foloseste un sutien cu push-up;) http://www.bertina.ro/sutiene-push-up.html

| lovenrt a răspuns:

Foart esimplu scumpo uite aici o miciune."Vruiam sa vad cum mi'ar sta cu sani mai mari si am zis sa imi pun sosete ca sa vad happy
"

| gabi93 a răspuns:

Sa ii zici ca erai disperata sa il faci sa te placa asa ca ai recurs la orice metoda... cred ca va merge (daca te iubeste o sa mearga, daca nu o sa vrea sa se desparta de tine asa ca lasa-l in **** mea sa plece, poate te-ar durea acum ca te desparti, dar daca nu te iubeste la tine atunci o sa te doara mai incolo pe tine)

Si sa nu iti mai pui nimica in sutien! pana la urma tot o sa afle ca nu ai sanii asa de mari!