| MariaMaia879 a întrebat:

Buna TPU vreau sa va povestesc putin din viata mea. Am 16 ani si prietenul meu 20, niciodata nu m-a obligat sa fac ceva ce nu voiam, normal am discutat despre sex, dar niciodata nu mi-a propus sa o facem desi avem 2 ani de relatie. Craciunul acesta am fost la munte eu cu el si mai multi prieteni (mentionez ca parintii mei il plac pe el foarte mult asa ca mi-au dat voie ). Am ajuns la o cabana pentru ca eram mai multi am inchiriat una. Ne-am ales fiecare camerele si pe seara am hotarat sa ne jucam adevar si provocare. Eu i am zis ca ma duc in camera ca sunt putin obosita si el mi-a zis ca mai sta 10 minute si vine si el. Ajunsa in camera eram toata emotionata...(de ce? pai voiam sa ii ofer mai mult, ma gandeam ca totusi a asteptat atata dupa mine si chiar ma simteam pregatita )m-am bagat la dus rapid, (ma gandeam ca poate nu ii plac sanii mei, sau daca nu sunt bine epilata, nu voiam sa il dezamagesc sau sa ma fac de ras) am iesit de la dus si m-am imbracat in cea mai sexi lenjerie, m-am bagat in patura si atunci a venit si el in camera, a zis doar ca se duce la dus si vine repede. Cand a iesit de la dus si m-a vazut in lenjerie pe pat nu i-a venit sa creada. Mi-a zis ca el ma iubeste prea mult sa imi strice viata. I-am zis ca si eu il iubesc si ca vreau sa facem asta. Atunci m-a intrebat de cateva ori daca sunt sigura eu raspunzandu-i ca da de fiecare data. M-a luat in brate, si a inceput sa ma sarute, pe gat, pe burtica, m-a asezat pe pat si de acolo bam nimic.s-a ridicat de pe mine si-a luat hainele in brate si a fugit spunandu-mi ca nu imi poate face asta acum.Am fost atat de dezamagita pentru ca apoi am crezut ca ma credea o fata usora. Acum voi ce ziceti de ce s-a speriat?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Un sincer BRAVO lui, fiindca a rezistat tentatiei dandu-si seama ca totusi la cei putin peste 15 ani erai mult prea"cruda" pentru a-ti incepe viata exuala reala. Felicita-l si multumeste-i pentru maturitatea de care a dat dovada si a modului in care s-a comportat si ofera-i ceea ce isi doreste atat el cat si tu, iubire dragoste, placeri si satisfactii de natura sexuala prin partide de petting romantic. Succes!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

2 anii si nimic, rar asa ceva ma mir

| Violleta2022 a răspuns:

Singura chestie de care baiatul s-a speriat sunt parintii tai!
Promisiunea pe care el a facut-o printilor tai, cand a plecat cu tien la munte!
Bineinteles ca tu nu stii care au fost conditiile pe care parintii ati i le-au impus, ca s ate lase sa mergi cu el la munte. Nu faptul ca-l plac i-a convins pe parintii tai sa te lase la munte cu cu siguranta, conditia impusa de parintii tai, sa te aduca in aceeasi stare neatinsa, acasa.

| mihai69 a răspuns:

Poate i s-a făcut milă? sau cum a mai sugerat cineva, „i-a murit" jucăria? Ori s-o fi gândit că a uitat să cumpere prezervative?

Răspuns utilizator avertizat
| badearazvan a răspuns:

Cred ca tine prea mult la tine si ca e rusinos, nu vad de ce ar crede ca esti o femeie usoara

| FlorinFlz a răspuns:

Saaaau. E un mare SAU. Banuiesc ca s-a baut acolo, deci trebuie sa luam in considerare ca omului nu i.a functionat instrumentul din cauza bauturii sau din cauza ca astepta prea mult momentul. Hai sa nu mai fim asa naivi.ce tanar de 20 de ani refuza sexul? ..sa fim seriosi