| anonim_4396 a întrebat:

astazi trebuia sa ma intalnesc cu prietenul meu dar nu a venit,,, a plouat afara eu l-am asteptat intro scara de bloc ...am stat mai mult de o ora si i-am trm mesaj cf numai vine si mi-a spus ca el a ajuns acasa a dormit ca a uitat de intalnire... apoi dupa un timp mi-a zis adevaru cred, cum ca mergea cu colegii lui pe strada si a trecut un camion si ia udat fleasca era muldar si s-a dus acasa

14 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Camionul i-a udat si telefonul? Putea sa-ti spuna. Cat aveti impreuna, o saptamana si o zibatting eyelashes?

| onasis1961 a răspuns:

Mai dai o sansa, ca poate este adevarat!

| Ea12345 a răspuns:

Eu cred ca minte. daca era asa, ti-ar fi spus de la inceput.

| ChristtineA a răspuns:

Eu cred ca te minte. Incearca sa vorbesti cu el si spune-i sa nu te minta.

| BlackheartQueen a răspuns:

Te minte clar. Era mare lucru sa iti dea un mesaj sa iti spuna ca nu poate sa mai ajunga?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu cred ca prima data ti a spus adevarul

| Matt24 a răspuns:

Si care-i intrebarea? Daca mai face asta inca o data, scapa de el.

| Dariusuu a răspuns:

Data viitoare când vreți să vă întâlniți pune-l pe el să aștepte.

E urât din partea lui.

| grab a răspuns:

Ai si tu respectul tau de sine, nu?
Cum sa astepti o ora in scara de bloc, ce credeai ca daca nu vine el, vine altul? happy Nu vine in 20 de minute PA! Daca dadea un SMS mai ziceam.

Cum orice om merita o sansa, mai incearca o data. Atentie la meteo! Ca va cam mintiti ca la meteo vad happy

| BSwwatch a răspuns:

Pai nu te-a deranjat faptul ca a spus ca a uitat sa va intalniti si l-a luat somnul? laughing Uite asa inveti ce-i dragoste, azi o surpriza maine o suparare poimaine o despartire.

Răspuns utilizator avertizat
| justsummer a răspuns:

Da-i sansa sa-ti explice tot ce s-a intamplat si sa-si ceara scuze si intreaba-l de ce nu a reusit sa raspunda la telefon sau sa-ti scrie un mesaj.

| elComandantee a răspuns:

Relaţii la 12 ani...

| UngUrU777 a răspuns:

Intreabai pe acei colegi!