| ripper80 a întrebat:

As vrea niste idei de cadouri pentru iubita. Peste cateva zile facem 4 luni dar ea s-a mutat in alta tara si nu stiu ce cadou i-as putea face. Funda happy

7 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Prietene, fa-i cel mai frumos cadou, reda-i libertatea. Mai bine suferi acum putin, decat mai mult mai tarziu.

Cearta-te urat cu ea, etc. Doar ca sa ii fie lehamite de tine.

Partea nasoala este ca trebuie sa tii in tine si nu o sa te poti lauda in fata ei ca i-ai oferit libertatea.

Relatiile la durata... nu sunt relatii.

| ChristianS a răspuns:

Am 2 idei pentru tine
1. trimite-i flori daca poti, adica daca ai posibilitatea cu ce sa ii trimiti
2. chiar tu sa vii in vacanta acolo
raspunsul nr.2 e putin mai ireal
dar poate poti daca ai posibilitate big grin
nu prea ai ce poti face de ziua ei
mai poti vorbi pe skype cu ea sau pe yahoo messenger sau ce ai tu big grin
cam asta e tot

| ripper80 explică (pentru ChristianS):

1. Flori nu cred ca pot sa trimit...totusi ea e in alta tara.
2. Am discutat cu parintii ei, cu parintii mei si sunt sanse (mici) sa ma duc de Craciun la ea. De vorbit vorbesc cu ea pe skype si mess in fiecare zi si ea mi-a zis ca vrea sa-mi faca un cadou..nu o sa-mi trimita nimic dar o sa faca un filmulet sau ceva de genu. Oricum multumesc pentru raspuns happy

| ChristianS a răspuns (pentru ripper80):

Ce idee mi-a venit
pai uite
de exemplu iubitei mele ii place tare mult filme romantice sau horror
poti sai cumperi bilete la cinema prin intermediul internet!
dar trebuie sa stii un cinema in tara in care se afla
sau tot iubitei mele ii plac lantisoarele facute manual din material
poate te uiti la un tutorial pe youtube cum sa faci un lantisor sau ceva de genu si pe urma ii trimiti prin colet sau nu stiu
big grin

| YoDenii a răspuns:

Poti sa Inramezi o poza cu voi 2 si sa ii trimiti fotografia.
Poti sa ii faci un videoclip..cu cantecul vostru, mergand poze cu voi.
Poti sa faci comice..cu meme-uri(o conversatie amuzanta de-a voastra)

Hehe happy

| OanaBianca7 a răspuns:

O masina laughing)))))

| anonimoso a răspuns:

Poti sa faci un video sau un colaj cu tine si ea...cu prietenii votrii...eu zic ca e destul de dragutwinking