| corinne166 a întrebat:

Atunci când intretine prietena mea relatii sexuale, simte in anumite pozitii o mica durere, dar nu mereu. De ce? Multumesc.

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Poate avea un chist, sau fibrom, ceva.
Fuga la ecografie!
Nu mai amanati! Chestiile astea pot creste, si apoi e mult mai greu de rezolvat.

| darrio2007 a răspuns:

O face singura? Stai si tu langa ea.

| Andreeush a răspuns:

Poate fi vorba de vreo infecție sau altă problemă de natură medicală.
Ar trebui să meargă la un ginecolog.

| sofisis a răspuns:

Pai, poate lovesti prea tare vreun perete al vaginului, poate nu e suficient de excitata.
Stii. zona aia e sensibila si la noi. nu numai la voi. Asa cum pe voi va doare din anumite motive, si pe noi ne doare din diverse motive. Nu are nimeni de unde sa stie ce si de ce o doare pe gagica-ta. Ea e singura care iti poate raspunde la intrebare,

| ywar a răspuns:

Baga tata mai adanc in ea, pana urla de placere. Asa vrea fetele, toate! E placere - e durere. Sa faci sex cu ea 3 ore si sa o faci sa urle de placere. Penetrare ca-n pestera. Ce prinzi, f@ti!

Răspuns utilizator avertizat
| Issabelle6789 a răspuns:

Am patit si eu asa.La mine a fost vorba de un chist ovarian.Mai bine sa mearga la ginecolog sa vada mai bine.La o ecografie poate...

| Panouridegradina a răspuns:

Ar trebui să nu mai facă singură