| XcozuD a întrebat:

Salut de ce dupa ce prietena mea intretine relatii sexuale cu mine o doare burta? Eu am 18 ea are 17ani

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E posibil sa aiba o infectie genitala, o boala inflamatorie pelvina sau chiar o rana pe col. la primul semn ed durere, se intrerupe contactul sexual si fata trebuie sa se prezinte la ginecolog in cel mai scurt tim (maxim 2-3 zile)

| Emilian65 a răspuns:

Pentru ca tu esti prea dur cu ea. Dai in ea fara mila.

| cristimihailov a răspuns:

Se incordeaza prea tare.

| Randomuser2000 a răspuns:

O sa ti se zica tati

| NutellaFinettiHomeAlone a răspuns:

Poate a racit la ovare, iar contactul sexual ii accentueaza durerea.Ar fi bine sa vorbeasca cu un medic, sau cel putin cu un farmacist.
Aici ai mai multe informatii: http://www.contraboli.ro/......tratament/