| ioanatomi a întrebat:

Azi eu si prietenul meu am facut sex. am facut de doaua ori.Prima data ama facut-o protejat iar a doua oara neprotejat, insa el nu s-a termint.
Pot ramane insarcinata?
Mentionez ca mi-am calculat perioada feritila pe site-ul,, Femei Moderne" si mi-a iesit ca nu am sanse sa raman ".
Credeti ca calendarul dupa acel site este bun?, stiu ca nu este eficient, insa mentionez ca nu sa terminta in mine deloc. Ce sanse de sarcina sunt?

Răspuns Câştigător
| MaditsSaaa a răspuns:

Nu sunt sanse foarte mariwinking

Vezi si u cum te simti si daca, din nefericire ai simptomele alea..., ia un test de sarcinawinking

Sper sa nu fii :*

Xoxo

3 răspunsuri:
| Lummy a răspuns:

Pai nu ai cum sa fii insarcinata, ca fii insarcinata trebuie sa se "intalneasca" un spermatozoid cu un ovul, altfel nu ai cum. nu cunosc aclel calendar dar iti spun sigur ca ai cum sa fii insarcinata.nu sunteti singurul cuplu care face asta asa ca stai calm.

| Str8_8407 a răspuns:

Daca faceai o singura data nu aveai problema asta. Nu va mai satura D-zeu!

| Mona_5330 a răspuns:

0.001% sanse sa ramai insarcinata...