| Butterfly7 a întrebat:

Azi m-am intalnit cu prietenul meu si am fost intr-o scara de bloc. El a stat pe scari, si eu in brate la el, cu fata spre el, daca intelegeti cum spun. Ne-am sarutat, ne-am "frecat" unul de altul, timp de vreo 15 minute. Eram excitati amandoi. Cand m-am ridicat de la el din brate, am observat pe pantalonii lui o pata maricica, umeda, in partea stanga. Si eu eram umeda, si acolo jos, si in locul cum am stat la el, si oarecum m-a udat. L-am intrebat daca era cumva sperma, si mi-a zis ca ni, ci lichid seminal. Am fugit repede acasa, m-am spalat, mi-am schimbat chilotii si pantalonii. Mentionez ca eram imbracati amandoi si nu am avut niciodata contact sexual. Este vreo posibilitate sa se fi intamplat ceva? Adica spermatozoizii din lichid sa ajunga pe unde nu trebuie? Rog seriozitate. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| AAARRR a răspuns:

Stai linistita nu s-a intamplat nimic. Daca nu a avut loc contact sexual si tu mai esti si virgina nu sa int nimic!:* Mai erati si imbracati. eu am facut asta cu pr meu si eram doar in chiloti si nu sa int nimic. stai linistita:* Funda?

7 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Nu nu avea cum
spermatozoizii pot ajunge numai prin contact sexual insa voi nu ati avut asa ceva
succeswinking

| AnnaS98 a răspuns:

Stai linistita ca nu ai nimic. mai esti si virgina pe deasupra, cu tot cu ce faceti voi in scara blocului. nu te speria, ramai calma si toate alea. funda?

| Silviu591 a răspuns:

Siiigur..lichid seminal laughing si-a dat drumu dar i-a fost rusine sa recunoasca

totusi.ce intrebare..cum boala sa ramai? mai ales ca nici nu a bagat-o si ati avut si haine pe voi.

| MLSS a răspuns:

In nici un caz.happy stai linistita

| MasterYoda a răspuns:

Da, iar patanlonii, actionand ca un filtru, nu-l vor lasa sa treaca decat pe cel mai puternic. copilul tau va fi fenomenal!

| SentimentalConsil a răspuns:

Nu,fi linistita

| LulyXOXO a răspuns:

Nuuu n-are cum. Chill out ca nu se intampla nimica laughing