| kinder96 a întrebat:

Am si eu o intrebare si rog seriozitate.
Eram cu prietena mea si ne-am sarutat iar ea a pus mana pe blugii mei in zona intima, eu fiind excitat am secretat lichid seminal, dar nu am vazut sa am pata pe blugi, astfel incat acesta sa fii patruns prin blugi.
Credeti ca poate sa ramana insarcinata? Va rog sa nu ma luati la misto sunt speriat.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se poate ramane insarcinata prin haine, prosoape, chiloti, servetele si alte obiecte de imbracaminte, atat vreme cat nu exista contact direct cu vaginul.

| Emilian65 a răspuns:

In aceasta situatie, prietena ta, nu poate ramane gravida.

| ywar a răspuns:

Eu zic sa te duci acasa si sa bagi un Metin. Oricum este singurul lucru pentru care voi adolescentii astia nervosi sunteti pregatiti. In rest numai de bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu rămâne însărcinată, stai liniștit! Nu mai trăiți asa cu frica asta de o posibila sarcina ca un copil nu apare dacă te atinge pe picior. E totul în regula cam deodată.

| kinder96 explică (pentru anonim_4396):

Deci putem sta linistiti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru kinder96):

Da, puteți! Nu i-ai făcut nimic ca sa poată sa rămână gravida. Multora li se întâmplă astfel de accidente și nu rămâne nimeni gravida.

| GreenVoid a răspuns:

I a ramas mana gravida cel mai probabil.

| 4StarLight a răspuns:

Nu, nu va rămâne, nu-ţi fă griji!
Nu merge chiar aşa uşor ca să lăși o fată însărcinată şi mai ales că nu aţi avut nici un contact sexual! Stai liniştit, nu se va întâmpla nimic!