| monikka a întrebat:

Baieti, am nevoie de ajutorul vostru.Cam ce va place ca si cadou de craciun? Si fetelor ce cadouri ati facut prietenilor vostri? dau funa la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Bianqita a răspuns:

I-am facut cadou prietenului meu un tricou dragut iar fratelui sau un fular pentru ca stiu ca avea nevoie.

5 răspunsuri:
| cOnTexT a răspuns:

Fiind (zodia)leu, apreciez orice cadouwinking! Depinde de fata happy, nu le poti da la toate ursuleti de plus happy

| valThina a răspuns:

I-am facut cadou un lantic de argint pentru ca stiu ca si-l doreabig grin

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Un parfum, o camasa, un pulover

| Lilianne a răspuns:

Eu i-as face cadou un CD cu muzica, un tricou cu trupa lui preferata sau cu ceva haios imprimat pe el, iar daca ii plac dulciurile ii poti oferi si o cutie cu bomboane.

| takeaway4love a răspuns:

Simo, a 2 a persoana ascris rasp. corect... el merita funda! Si eu desigur, caci eu te-am ajutat ce parfum sa alegi!