| mjdhr a întrebat:

Fetelor :* ce le faceti cadou prietenilor vostri de Craciun? dau fundita care ma ajuta >big grin

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

No thanks!
Nu am prieten.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Prieten - iubit sau prieten - amic?

La iubit nu m-am hotarat, intre gantere si joc de darts.

Iar pentru amici nu, ca e crizahee hee.

| veronica a răspuns:

Inainte de a ma marita cadourile curgeau din plin cu orice ocazie si fara ocazie happy acum mai rar dar oricum ne facem cadouri eu i-am luat un parfum, am fost cu el prin magazine si stiuam ca-i place e paco rabanne 1 million e un parfum f frumos si miroase f bine.

| Andreea_2177 a răspuns:

Pai, uite ceva frumos de Craciun: Un glob cu cutiuta muzicala si scena in interior. Arata super! cauta pe www.cutiuta-muzicala.ro

| georgiianaGeo a răspuns:

Pe tine cu fundita laughing

| alexia221 a răspuns:

Pai eu i-am luat un ceas si un tricou` ca nah le adora.
si depinde acum si de gusturi`.
cand esti cu el singura intreab-al ca ce si-ar dori`.