| anonim_4396 a întrebat:

Buna baieti! De ca va este cel mai tare teama cand faceti dragoste cu o fata? Va rog sa raspundeti sincer!

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mi-e teama de nimic pentru ca stiu ca nu mai am treaba cu ele. Traiesc mai bine fara compania lor.

| Picasso a răspuns:

De viitoarea mama soacra sa nu ne deranjeze! tie?

| maayan a răspuns (pentru Picasso):

Mie mi-e teama sa nu raman insarcinata si apoi sa ma paraseasca.

| Picasso a răspuns (pentru maayan):

Saluty, exista "caciulitza" adica prezervativul, incearca sa nu fi asa speriata! nu stiu dar sfatul meu e sa nu o faci daca el ti-a propus asta, sau k vrei sa o faci cu el din motivul k o sa te paraseasca daca nu o sa faci cu el, e o prostie asta daca ti-a cerut sa faci cu el! Daca te-a provocat daca te-a inklzit bine, inatratat indeajuns incat sa il vrei deasupra/dedesubtul tau atunci e de bine! dar ( repet) daca ti-a cerut sa o faci cu el, e un mare tzaran! Nu zic sa nu o faci, esti km cruda, adica nu stiu! Tu trebuie sa decizi, tu esti cea care da verdictul tu poti fi cea care il controlezi daca esti fata isteata! succes si ai grija de tine!

| maayan a răspuns (pentru Picasso):

Nu stiam ca exista baieti care gandesc ca tine. La 19 ani nu par a fi cruda, nu mi-a zis niciodata vezi daca nu te culci cu mine te parasesc, dar el cauta sa ma innebuneasca si uneori chiar nu am chef, mimez orgasmul etc stii tu mai bine o fac pentru ca sti ca nu il pot lasa neiubit. Dar e prea obsedat, vrea prea mult si eu ma simt obligata. imi sune ca ma iubeste ca tine la mine, are si momente in care ii explic ca nu vreau si atunci ma respecta.

| Picasso a răspuns (pentru maayan):

Auci nasol. incearca sa faci ce iti place! nu te mariti de poe aqwma, stai cu el doar cu dracul de a sta, si k te-ai obishnuit cu el, mai cauta si vei gasi!

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cred ca orcine traieste cu frica unei sarcini nedorite pana la o anumita varsta.

| username_3216 a răspuns:

Sa nu vina pretenuso sa imi rupa spinarea

| SmokeyEye a răspuns:

Daca ti-e frica, stai cu ea in pantalonii tai! Da, te poate surprinde cineva si sa-ti faca poze sa ajungi pe net.Da, se poate rupe si sa ramana gravida.Da, poti sa iei si o boala.Da, poti sa nu o satisfaci.Da, poate sa iti moara la intrare. Daaar...ai spus"dragoste" nu "sex". Diferenta dintre astea 2 e si increderea care o ai in partenera. Faci dragoste cu ea cand sunteti in siguranta, si esti foarte relaxat, si nimic rau nu se poate intampla.

| Lion61222 a răspuns:

Ca va grabiti.mai asteptati si voi sa va dam niste daruri si dupahappy