| AlliCe a întrebat:

Intrebare pentru baieti, dar raspundeti sincer: Ce va place la o fata?

9 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Ce mi-a placut si la celelalte 100 de intrebari de acelasi fel la care am raspunswinking.

| alexdop21 a răspuns:

La fel ca nony, cauta si tu in sectiunea cauta ca de aia e pusa acolo!

| sTeFaN. a răspuns:

Aspectul fizic...nu imi plac materialiste-le la fel ca si ady...

| zuzushi a răspuns:

Bravo nony laughing

| just4fun_8801 a răspuns:

Primul lucru care il remarci e aspectul fizic, pe urma ies la iveala si celelalte trasaturi

| adinescu a răspuns:

Fizic ma atrage fundul si fata mai ales ochii.nu imi plac proastele materialistele si curvele

| I'm just me a răspuns:

Sinceritateabig grin

| naya a răspuns:

Ntz ntz...curve? ti se parelaughing unde ai vazut tu asa ceva? eu sunt fata. dar ma mai uit si la fete.si ma uit la fata la ochi si buze, la picioare, sani si fund si la burta uneori.si la unghii.si la par.la cum se imbraca.la cum are privirea.si cu toate astea.sunt hetero love struck

| unromandestept a răspuns:

Te poti indragosti de mintea unei persoane, te poate atrage corpul, poti adora sa faci sex cu ea si ajungi sa iubesti intregul!