| AllysaDeea a întrebat:

Baieti pot fi atrasi de o fata care nu le da atentie!?

Răspuns Câştigător
| windrime a răspuns:

Pai da dar totusi ca sa fie atrasi de tine si sa si o arate nu poti doar sa treci prin fata lor in drum spre clasa si s-au si indragostit, fi curtenitoare dar inaccesibila si o sa fie mult mai atrasi decat te-ai astepta.

10 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Depinde daca are tate si fundlove struck

| NatureSelf a răspuns:

Atrasi nu, dar poate se gandeste ca siar bate joc de asemenea specimene, si minte baiatu orice, numai sai scoata figurile din cap fetei.

| Analytical a răspuns:

Intotdeauna baietii vor fi atrasi in mod special de imposibil, de acel greu de atins! si nu se vor da batuti pana nu-si vor atinge scopul, asta daca ti-au aratat putin ca ii intereseaza persoana ta! asa e omul, mereu il va fascina ceva diferit pe care nu il pot patrunde si aborda usor. happy

| DNSK a răspuns:

In 99% din cazuri, da! ii ceva ff normal sa ai un lucru, sau sa-ti permiti un lucru! dar in momentul in care salivezi la el k un pusti la bicicleta mult dorita din vitrina.situatia se schimba!

| Arhanghel a răspuns:

Hmmm...in cazuri mai rare. baieti mai "tari" sunt atrasi de asa cevatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptul ca nu primesc un raspuns favorabil poate constitui o provocare.

| AllysaDeea explică:

rolling on the floor nu ati intzeles int?!rolling on the floor

| NatureSelf a răspuns (pentru AllysaDeea):

Bada, o persoana poate atrage o alta fara vointa sau constienta sa. Deci da.

| robisson6070 a răspuns:

Daca fata respectiva arate bine, baieti sunt foarte usor atrasi de ea, fara ca fata sa le dea vreo o atenti, si atunci o sa inceapa ei sa se bage cu fata in seama

| Soray a răspuns:

Depinde de personalitatea baiatului.