| jolidon a întrebat:

Big problem! Am constatat ca mi s-au intarit sanii si menstruatia trebuie sa imi vina tocmai peste 10 zile deci nu cred ca are legatura. Ultimul contact sexual neprotejat l-am avut acum o saptamana. Credeti ca e vreo legatura? Luam anticonceptionale.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"Luai" AC?
Acum NU mai iei?

Să NU-mi spui că le-ai întrerupt brusc, în mijlocul foliei!

NU are sens ceea ce spui.

N-ai precizat ce AC luai, de câte luni ( a câta folie era ); dacă erai la prima folie, în ce zi le-ai început, etc.

Dacă iei AC, ar trebui să mai ai de luat cam 6-7 tablete.

Dă DETALII şi apoi mai vedem...

Toate cele bune.

| jolidon explică (pentru bursuc001):

Luam AC de cateva zile cand am avut ultimul contact sexual neprotejat. Iau de ceva timp AC. Nu le-am intrerupt. Este vorba despre mycroginon. Iau de ceva timp si nu mi s-a intamplat sa mi se intareasca sanii de la ele. De obicei mi se intareau inainte sa imi vina CM. straight face

| trance04 a răspuns:

Este probabil sa iti vina mai devreme,, musafirii,, deci atentie

| jolidon explică (pentru trance04):

Offff..multumesc. dar iau anticonceptionale ar trebui sa vina cand le termin. M-am cam panicat...

| trance04 a răspuns (pentru jolidon):

happy:*