| anonim_4396 a întrebat:

Buna, buna!
As avea o intrebare pentru baietii care sunt in relatii de lunga durata, voi mai cautati si alte fete(cunoscute sau nu) pe Instagram sau Facebook chiar daca aveti o relatie?
Eu l-am prins pe iubitul meu zilele trecute ca si-a cautat pe Instagram cateva foste colege, iar printre acele colege era si o fosta de a lui…el de fel este o fire curioasa dar nu stiu daca acest lucru este normal. Dau funda

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Este perfect normal pentru ca antropologii de la Oxford si Harvard au demonstrat prin studii clinice de ultima generatie si extraspecialitate ca omul NU este proiectat sa fie monogam

| Violleta2022 a răspuns:

As fii inteles daca isi cauata doar fosta iubita, darai spus ca si-a cautat fostele colege, deci nimic suspicios de data asta.
Evita sa mi fi geloasa din nimicuri, ca-l pierzi!

| Hammurabi a răspuns:

Tu despre ce naiba vorbești?
A vorbit cu ele, a luat legătura cu ele?
"Căutat" nu înseamnă nimic. Orice om poate fi curios ce mai fac foste colege, cunoștințe chiar și foste iubite.
Atât timp cât se uită doar pe Face/Insta fără vreo acțiune, fără nimic altceva, care e problema? Nu înseamnă că are vreo intenție.
E vinovat că e curios? laughing

| ionur a răspuns:

Curvar.100%.

| ReZiSTorr a răspuns:

Oho stai sa vezi cand fetele cauta alti baieti laughing am prins-o pe fosta mea prietena chiar vorbind cu cativa sa-si de-a intalnire laughing LUMEA DE AZI E PERVERSA SI PREA PUTINE PERSOANE BUNE AU RAMAS.Eu n-as fi facut asemenea lucruri chiar daca sunt barbat

| gogugogugogu a răspuns:

Buna! Nu prea este normal cand, in prezent, ai o relatie care iti ofera tot ce iti doresti.

| Miraaa12345 a răspuns (pentru gogugogugogu):

Eu consider ca ii ofer tot ce are nevoie, cu toate astea tot a cautat. Dupa parerea mea daca relatia nu iti ofera ceea ce ai tu nevoie, discuti si cauti o rezolvare si daca nu, pleci, in niciun caz nu cauti asa ceva.

| gogugogugogu a răspuns (pentru Miraaa12345):

Atunci sunt semne ca relatia se scufunda, sa-ti pregatesti sufletul pentru dezamagiri.