| amymiamy a întrebat:

Buna Buna! Azi mi-am facut un tatuaj pe fund, 3 labute. ce parere aveti? una buna sau una rea?:*

Răspuns Câştigător
| doldolce a răspuns:

Buna idee...happy mi se pare super alegereahee hee. Pop si ai grija de tine

12 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Te'a durut?hee hee in cazul in care este permanent.

| Klepto a răspuns:

Ahahahahahahahahahahahahahahhahahahaha

| NickiMinaj a răspuns:

Penal rolling on the floor

| ELLSSA a răspuns:

Ce semnificatie au?(labutzele cui?)laughing

| Tania a răspuns:

Daca tie iti place.e ok. Oricum interesanta ideea cu labutele.

| Julia89 a răspuns:

Nu trebuie sa te iei dupa ce spune lumea...pur si simplu a fost alegerea mea nu am nici un fel de parere ...nici buna nici rea, e pur si simplu decizia ta fff bine.nu te lasa supusa de parerile altora si gata.

| Broadband a răspuns:

Bravo tielaughing

| amymiamy explică:

Cine vrea poza sa imi lase id pe privat:*:* sau luat`il pe al meu amyrutsa

| amymiamy explică:

Pai cum sa pun poza?laughing labute de catelus:*

| amymiamy explică:

@iulianvlad s a inrosit putinhee hee:*

| amymiamy explică:

@blabla da, a cam durut e permanent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pune poza sa vedem tatuajul, sa vedem daca ti l-a facut corect, tii s-a inrosit partea unde ti l-a facut?