| VladyCristian a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii cu tatuaj?

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Poate mai important ca tatuajul in sine este mesajul pe care il transmite el.Blondele cu un fluturas mic pe piciorus si tipii cu mushii cu teme biblice(vezi Alex Valea) sunt depasitioh go on

| Bacemi a răspuns:

Nimic impotriva faptului ca iti faci unul sau doua tatuaje care pentru tine inseamna ceva mult. De exemplu un tatuaj care sa iti aduca aminte de cineva pe care ai admirat si de care iti este dor sau care sa te reprezinte. Dar sa te umpli de tot felul de tatuaje ca sa arati cat de tare esti tu mi se pare prostie si superficialitate. Si nu imi plac persoanele care folosesc tatuajele ca un mod de a-si arata autoritatea si puterea. In privinta piercingului ( ca tot a adus Abh vorba ) imi place acel diamant in nas la fete, acele pietre albastre stralucitoare, dar nu la toate le sta bine cu el. Alt fel de piercing nu imi place.

Abh
| Abh a răspuns:

Dupa parerea mea, tatuajele inspira superficialitate si neseriozitate, la fel ca si piercingul.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Prefer un baiat normal fara tatuaje si cercei, dar acolo unu mic care abia se observa mergehee hee

| Nastia a răspuns:

Mie imi plac foarte mult.

| Roxy a răspuns:

Majoritatea cocalarilor au dragoni sau tot felul de tatuaje tribale aiurea facutehappy
dar atata timp cat nu sunt aiurea facute si bine realizate nu am nimic impotriva.chiar dimpotriva m-as imprieteni cu acel baiat ca sa aflu povestea tatuajului:X

| Beibiiii a răspuns:

Ce parerea am despre baietii cu tatuaj?laughing...se plictisesc acasa

| wastingmytime a răspuns:

Prefer fara tatuaj, cercei si alte chestii din astea

| WiPi a răspuns:

Cocalari!

| shane_9616 a răspuns:

Mie mi se par foarte misto daca au gust si nu si le fac doar asa ca sa se dea mari daca au o semnificatie pentru persoana respectiva eu il admir tongue :X

| Anna_9185 a răspuns:

Vor sa iasa si ei in evidenta cu ceva. mi-e nu-mi plac