| anonim_4396 a întrebat:

Bună, bună. Ma puteți ajuta și pe mine cu ceva idei unde as putea sa ies cu o fata în oraș? Nu e prima întâlnire, am mai ieșit, dar nu prea am idei.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cîti bani ai, ca sa scoti o fata in oras ai nevoie de minim 200 lei, ca la un restaurant mincarea sa scumpit, la fel si la mec sau kfc, si nu o poti duce la mec si sa i cumperi o apă, ca fata sigur vrea un hamburgher si poate vrea si desert, te"usureaza" de 100 lei, daca mai vrea si la film ăla esti, trebuie sa ai bani, ca la film trebuie si floricele si un suc, asa se cucereste o fata o scoti in oras îi faci cadouri, si te trezesti ca nu te place si se uita la altul care are banii fara numar, o duce in Franța.

| Sergiuu009 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Deci la tine totul se rezuma la bani? Pacat.

| Violleta2022 a răspuns:

La orice cofetarie, cafenea, pizzarie, cinema, mall, piata, parc.

| Mosotti a răspuns:

O scoti la o plimbare oriunde, si ajunge daca te place, la mcdonald, la un film, e f simplu.

| LordCristobal a răspuns:

La un restaurant sau cafenea mai stilat/ă, in parc sau la mall.

| mont a răspuns:

Poti sa o inviti la o terasa sau o plimbare in parc, la cinema. Depinde ce pasiuni ai/are, gasiti ceva comun.