| danyyy a întrebat:

Buna all.Am o problema am cunoscut o fata pe mess si mi so parut draguta (chiar este ):d si neam dat intalnire la prima intalnire am iesit la un suc am vb si na o fost bine la sfarsitu intalniri am pupato pe obraz la a 2 intalnire am convinso un pic mai greu ca o fost suparata pe mine... da am iesit si numa neam plimbat pe mal.laughing. iar acmiam zis sa mai iesim si o zis ca bine da vreau acum sa i spun ce simt pentru ea si daca vrea sa fie cu mine. si nu stiu cum sa fac.Ma puteti ajuta cu idei va rog mult happy

Răspuns Câştigător
| gyo a răspuns:

Eu zic sa fii tu insuti si sa ii zici ca o placi si ca ai vrea sa fiti impreuna.incearca sa fii cat mai relaxat daca o sa fii stresat nu o sa-ti mai gasesti cuvintele in momentul alatongue

succes!:*

6 răspunsuri:
| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Nu o lua si tu din prima. Dai de inteles ca ai vrea o reletie cu ea. Un sarut acolohee hee Chiar nu stiu ce as putea sa-ti zic thinking

| Moneyandfame a răspuns:

Spune-i ca iubirea ta pentru ea este sincera, ca nu vrei doar sa ajungi in patul ei si ca doar alaturi de ea viata ta capata sens. Dar sa nu razi in timp ce zici asta, s-ar putea sa nu te creada.

| andreea3000ify a răspuns:

Nu stiu ce o sa zici sau ce o sa faci dar cred ca ar fi bine sa nu te grabesti sa o saruti
spune-i ca ca vei intelege chiar daca ia nu va accepta sa fie iubita ta si ca iti doresti sa ramaneti prieteni indiferent de raspunsul ei

| dania2698 a răspuns:

Incearca sa ii arati prin diferite gesturi ca o iubesti si ti mult la ea!

| daianis a răspuns:

Daca a fost de acord sa iasa la a treia intalnire cu tine inseamna ca nici ei nu-i esti atat de indiferent, cred ca si ea te place insa ia-o usor si atunci cand va intalniti incearca sa afli parerea ei dsp tine, dsp o posibila relatie pe viitor si asa iti vei da seama daca isi doreste o relatie nu neaparat cu tine.asa in general, si pe parcurs daca accepta sa va mai intalniti si va, ve-ti cunoaste mai bine incearca sa vezi daca si ea te place si ar vrea o posibila relatie cu tine. poarta-te frumos si ai rabdare cu ea.mult succes!

| danyyy explică:

Va rog cat mai multe sugestii?