| fatatafrumoasa24 a întrebat:

Bună, cam cât durează actul sexual fara preludiu mai exact doar penetrarea până isi da drumul un bărbat?

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cateva secunde

| Violleta2022 a răspuns:

Cel putin10-15 minute ca si femeia sa fie "gadilata" si sa simta placere, ajungand la orgasm.

| mihai69 a răspuns:

Depinde; la unii 10 secunde, la alții chiar și o oră.

| Emilian65 a răspuns:

Durata unui act sexual depinde de vârstă, excitare, stres. La cei tineri durata normala a actului sexual este de la cateva secunde pana la 7 minute. La cei trecuți de 50 de ani, durata actului sexual este mai mare, ajungând la 10-15 minute.

| anonim3248 a răspuns:

Poate dura și 1 oră.

| tunoi88 a răspuns:

Depinde de barbat si de experienta! In general un barbat cu experienta, care stie sa se controleze, minim 30-40 de minute. Exista si alte chestii care il fac e barbat sa tina si cu orele, pana isi da drumul.