| fatatafrumoasa24 a întrebat:

Bună, e vina mea daca iubitul meu si a dat drumul prea repede? maxim 2 minute si a dat drumul. înafara de preludiu care a durat mai mult, când a început,, actul sexual,, in sine a durat 2 minute si si a dat drumul, e vina mea? nu i par destul de atrăgătoare?

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu e vina ta, el nu a mai facut sex demult si era plin si cand l ai stimulat si a dat drumul imediat, trebuie sa te bucuri inseamna ca te iubeste. Si l ai super excitat ca altfel nu isi dadea drumul daca nu te iubea.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Din contra, il atragi mult de aia si a dat drumul asa rapid

| Violleta2022 a răspuns:

Sex patetic, asa ase numeste acela, cand partnerul se scapa pe el si nu-i capabil sasi satisfaca femeia.
Jenant dar nah, se intampla la incepatori si la cei care sunt interesati doar sa-si satisfaca doar madularul lor.

| mihai69 a răspuns:

Dacă nu-i păreai atrăgătoare, nici măcar nu i se scula.
Nu e vina ta, atât poate el.

| dullcat a răspuns:

Mai, de ce nu vrei sa vorbesti direct cu iubitul tau despre asta? E mult mai sanatos sa abordezi asa situatia, intr-un mod matur, transparent, decat sa tot repeti intrebaril pe TPU, despicand firul in 4 si presupunand ca te inseala sau nu stiu ce alte drame.Niste straini nu stiu ce poate fi intre voi doi. Daca nu comunicati, cum te astepti sa tina relatia? Zau asa.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este vina ta ca el a ejaculat în 2 minute de la penetrare. A fost foarte excitat în urma preludiului și a ejaculat în parametrii normali.

| VoidEternal a răspuns:

Nu e vina ta. E el începător.
Oricum, că băiat, daca faci sex cu o fata deloc atrăgătoare mai degrabă nu termini deloc, nicidecum nu termini prea repede.

| fatatafrumoasa24 explică (pentru VoidEternal):

Nu este începător are 25 de ani, a avut iubită o grămadă de timp, poate nu are o viata sexuala activa, nu stiu
.

| ywar a răspuns:

Da-i jet! cu praf de mers. Nu stie sa se opreasca si da ca disperatul in tine. Da, sunt pozitii in care barbatii pot termina mai repede. La randu-mi daca fac sex cu partenera mea in pozitia capra termin mai repede.

| Bobbi1234 a răspuns:

Incercati si runda 2, sigur va tine mai mult.

| fatatafrumoasa24 explică:

Nu vreau sa se simtă jenat sau să creadă greșit ca il traga răspundere sau nu știu ce.